Private Label

 

Ми виготовимо продукцію під Вашою ТМ.

Власна торговельна марка – одна з найбільш популярних тенденцій розвитку бізнесу в світі, яка дозволяє реалізовувати товари під власним брендом без інвестицій у виробництво. Наявність необхідної виробничої бази і багаторічного досвіду у виробництві мастильних матеріалів та автохімії дозволяє нам успішно співпрацювати з багатьма компаніями за програмами Private Label.

За роки роботи нашою компанією накопичено багатий досвід з виробництва продукції за будь-якими вимогами замовника. Ви можете обрати продукт з нашого асортименту, або наші досвідчені технологи спеціально для Вас розроблять рецептури будь-якої складності та допоможуть створити власну продуктову лінійку мастильних матеріалів та сервісних продуктів. За бажанням, наші маркетологи можуть взяти участь у розробці дизайну ТМ, упаковки та етикетки, оскільки ми створили вже більше 20 успішних брендів для наших клієнтів протягом останніх років. Контроль за якістю виготовленої продукції та відповідністю технологічних процесів виробництва здійснює власна лабораторія компанії, акредитована за міжнародним стандартом ISO 17025. На всіх етапах реалізації проекту Private Label ми здійснюємо сервісну підтримку щодо будь-яких питань: технічних (сертифікація продукції, отримання дозволу ОЕМ); юридичних (реєстрація ТМ, наявність відповідних документів та маркувань продукції); логістична підтримка, графічне розроблення зовнішнього вигляду, адаптація етикеток, тощо.

Нас обирають лідери ринку в Україні та за кордоном, адже індивідуальний підхід до кожного клієнта, оптимальні умови співпраці, налагоджений виробничий процес та гнучка цінова політика дозволяють нам запропонувати довготривале і взаємовигідне партнерство та зробити складний процес створення власного бренду комфортним і зрозумілим для наших клієнтів.