Про компанію

 

Наша компанія – один з провідних виробників мастильних матеріалів та автохімії у Східній Європі. Більше 20 років ми виробляємо масла, мастила, охолоджувальні рідини та автохімію, які використовуються в різних галузях промисловості (металургія, машинобудування, хімічна промисловість, енергетика), на підприємствах транспорту (автомобільного, морського, залізничного), в агропромисловому секторі, на роздрібному ринку матеріалів для легкових та вантажних автомобілів.

Завод розташований у Київській області, на перетині основних транспортних маршрутів. Річна потужність до 40000 тонн готової продукції. Асортимент становить понад 1500 найменувань.

Продукція випускається під власними товарними марками:
PROTEC – бренд преміум класу, спеціально розроблений для комерційної, споживчої, сільськогосподарської, суднової техніки та промислового обладнання;
TEMOL – охоплює широкий спектр сервісних, трансмісійних олив та рідин, лінійку спеціалізованих продуктів для садового інструменту, автомобільні мастила, автохімію та автошампуні;
S-POWER – повний спектр мастильних матеріалів та технічних рідин для легкового та комерційного транспорту;
KSM LUBES – оливи та мастила для сервісного обслуговування промислового обладнання.

Наша продукція виробляється на виробничих потужностях провідних українських та зарубіжних виробників, з використанням європейської сировини, присадок та пакування. Ми виробляємо як серійну продукцію під своїми брендами, так і продукцію за специфікаціями замовника під конкретну техніку.

Продукція реалізується як в Україні, так і експортується через своїх дистриб’юторів у понад 20 країн СНД, Європи, Близького Сходу, Південно-Східної Азії та Північної Африки. Серед наших промислових клієнтів: Енергоатом, Укрзалізниця, Укрнафта, Укртрансгаз, Укргазвидобування, ЗЗБК ім. Ковальської, ДП “УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”, порти України, ГЗК, кар’єри, автотранспортні та промислові підприємства, СТО та автомагазини.

Наша продукція відрізняється високою якістю та контролюється власною акредитованою лабораторією (відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019). Саме тут відбуваються процеси, що впливають на якість готового продукту: перевірка якості сировини на відповідність до супровідних паспортів якості, відбір та тестування проб кожної партії товару на різних етапах виробництва, розробка унікальних рецептур, тощо.

Супровід роботи мастильного матеріалу за допомогою лабораторного сервісу OIL DOCTOR дозволяє збільшити ефективність роботи та уникнути позапланових простоїв техніки та обладнання.

В рамках проекту OIL ACADEMY всі наші клієнти можуть прослухати безкоштовні лекції для підвищення рівня знань у сфері застосування мастильних матеріалів.

Тепер не потрібно чекати, коли менеджер відповість на дзвінок, надішле прайс-лист або випише рахунок. Повна інформація про асортимент, технічні характеристики товару, ціни та наявність товару на складах надана в максимально зручному та оперативному сервісі B2B SHOP – онлайн-магазині для юридичних осіб. Зареєструвавшись у В2В Ви отримуєте можливість оформляти замовлення у будь-який час з будь-якого пристрою, оперативно роздруковувати видаткові документи та спостерігати за етапами узгодження, складання і відправлення замовлення у режимі реального часу. Ви самі обираєте дату відвантаження, керуєте способом доставки замовлення та контролюєте свою заборгованість. Реєструйтеся та підвищуйте ефективність свого бізнесу!